Kombi Servisinde 7/24 Avantajı

Kış mevsiminin yaklaşması ile kombi servisleri hazırlıklara başladı. Bu kışa Bera Teknik Servis 81 ilde sunmuş olduğu kombi tamiri, kombi bakımı ve petek temizleme hizmetleri ile giriyor. 7/24 profesyonel ekipler ile hizmetlerini sürdüren firmamız yaz kış veya gece gündüz fark etmeksizin aynı kalite ve standartlarda kombi tamiri desteğini sunuyor.

Bera Teknik Servis başta Demirdöküm, Ferroli, Baymak, Buderus, Vaillant, Ferroli, Ariston, Alarko, Viessmann, Bosch ve ECA olmak üzere tüm marka ve model cihazlarınız için anında tamir ve bakım desteği sunabiliyor.

Bu Yazıda Okuyacaklarınız

Bu Sezon Kombi Servis Ücretleri

Her sonbaharda kombi servis ücretleri maksimum seviyelere ulaşıyor. Bera Teknik Servis bunun önüne geçebilmek için 24 saat çalışmalarını sürdürüyor. Firmamız servis ücretlerini minimum seviyede tutabilmek için size en yakın kombi teknik servis aracını yönlendiriyor. Bu sayede daha hızlı ve daha ekonomik hizmetler sağlanabiliyor.

Hangi Kombilerde Servis Hizmeti Veriyoruz?

kombi servisleri
kombi servisleri

Bera Teknik Servis tüm marka ve model kombiler için kombi yetkili servis kalitesinde hizmetleri kombi özel servisi fiyatları ile sağlıyor. Her ne kadar tüm marka ve modellere destek sağlayabilsek te ekibimiz bazı markalar için özel olarak tamir eğitimleri alıyor.

Bu markalar;

• Demirdöküm kombi

• Baymak kombi

• Vaillant kombi

• Buderus kombi

• Ferroli kombi

• Alarko kombi

• Viessmann kombi

• ECA kombi

• Ariston kombi

Hızlı ve Güvenilir Kombi Servisi

Firmamız ülkemizde hızlı kombi servisi hizmeti ile sektörümüzde adından sıkça söz ettirir. Bunu sağlamak her ne kadar yıllarımızı da alsa güler yüzlü bir kombi tamircisi kadrosu ile 81 ilin tamamında hizmetler sunuyoruz. Bu hizmeti hızlı bir şekilde müşterilerimize sunabilmek için her şehrin tüm ilçelerinde ayrı ayrı olmak üzere toplam 973 kombi servisi aracı ve bu sayı ile eşdeğer ilerleyen kombi ustasını ülkemizin hizmetine veririz. Vardiyalı bir sistemle çalışmalarını yürüten bu ekip 24 saat kesintisiz kombi tamirleri için azimle hizmet verir.

Güvenimizi ise garantili tamir hizmetimiz sayesinde sağlarız. Firmamız değişen her kombi parçası için belirli aralıklara sahip garantiler verir. Bu sayede kombi cihazınızın aynı arızayı tekrar vermesi durumunda yeniden servis ücreti ödemeniz gerekmez.

Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve randevu oluşturmak için web sitemizi ziyaret edin.

https://www.berateknikservis.net/kombi-servisi

YORUMLAR

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir