Üç Yollu Musluk Nedir, Ne İşe Yarar?

Genellikle mikser muslukları, üç akışlı musluklar, su filtreli musluklar, üç yollu musluk veya 3 yollu mutfak muslukları olarak adlandırılır. Esasen, 3 yollu bir musluk, aynı musluktan filtrelenmemiş ve filtrelenmiş suyun keyfini çıkarmanızı sağlar, bu da sizi filtrelenmiş su için mutfak lavabonuza ayrı bir musluk takma zorunluluğundan kurtarır.

Uc Yollu Musluk Ne Ise Yarar
Uc Yollu Musluk Ne Ise Yarar

Bu Yazıda Okuyacaklarınız

Üç Yollu Muslukların Faydaları Nelerdir?

 • İçme suyu filtresi, her bir su filtresi ürün sayfasında göreceğiniz tek kollu musluk seçenekleriyle gelir. ‘Musluksuz’ seçeneğini seçebilir ve bunun yerine yeni içme suyu filtrelerinizi tamamlamak için 3 yollu bir musluk satın alabilirsiniz.
 • Üç yollu musluk montajı kullanışlı, ekonomik ve çevre dostudur . Ayrıca mutfağınızda harika görünüyorlar.
 • Üç yollu musluklar kullanışlıdır çünkü süpermarketten eve pahalı şişelenmiş su alıp taşımaya veya sürahi filtrenizi doldurmayı hatırlamanıza gerek kalmaz. Evet, en ucuz şişelenmiş su bile evdeki filtre musluğunuzdan çıkan sudan daha pahalı! Bu nedenle siz ve aileniz tüm yıl boyunca harika tadım suyuna sahip olabilirsiniz.
 • Üç yollu musluklar ekonomiktir . Genel sağlığımız ve esenliğimiz için çok önemli olduğu için günde 2 litre su içmemiz önerilir. Şişelenmiş su satın alıyorsanız, bu pahalı olabilir. Kaç kez pahalı şişe su aldınız, yarısını içtiniz ve diğer yarısını çantanız, arabanızın arka koltuğu veya masanız gibi bir yere bıraktınız? Ve sonra bir toparladığında, onu dışarı atıyorsun! Bu sadece su israfı değil, aynı zamanda atılması veya geri dönüştürülmesi gereken başka bir plastik şişe.
 • Sert su bölgesinde yaşıyorsanız ve sertlik filtremizi satın almayı seçerseniz, filtrelenmiş suyunuzun azaltılmış kireç içeriği, pişirme kaplarınızın, su ısıtıcılarınızın ve kahve makinelerinizin tamamen kabarmayacağı anlamına gelir; bu, daha olası oldukları anlamına gelir.
 • Üç yollu musluklar çevre dostudur . Sadece kaç tane plastik şişe satın alıp atmak zorunda kalmayacağınızı bir düşünün. Musluklarımızdan birini taktığınızda, biriktirdiğiniz evsel atık miktarını önemli ölçüde azaltacaksınız. Sert aşınan bir plastik şişeyi defalarca kendi filtrelenmiş suyunuzla doldurabilirsiniz; gezegeni kurtarmak için üzerine düşeni yapıyor!
 • Kendi suyunuzu filtrelemek süpermarketi ziyaret etme sayınızı azaltabileceğinden, araba yakıtından tasarruf edebilirsiniz. Ve buzdolabınızın şişelenmiş suyunuzu serin tutmak için çok çalışması gerekmez, böylece ev aletlerinin çalıştırma maliyetlerini düşürür!

Üç Yollu Muslukların Takılması Kolay Mı?

Evet, üç yollu musluklarımızın kurulumu kolaydır. Her musluk, montaj talimatlarıyla birlikte teslim edilir ve her bir musluk ürün sayfamızda, tüm bileşen parçalarının nasıl bir araya geldiğine dair boyutlar ve net bir resim veren ve kurulumu daha da kolaylaştıran bir patlatma şeması bulacaksınız.

YORUMLAR

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir