En Sessiz Elektrik Süpürgesi Tavsiyesi

Bu blogda, ev kullanımı için en iyi sessiz elektrik süpürgesi bazılarını paylaşacağız. Elektrikli süpürgeler her zaman çok gürültülüdür ve aynı zamanda pahalıdırlar. Temizlik, herhangi bir ev hanımı veya ev sahibi için önemli bir faktördür. Ve elektrikli süpürge kullanmaktan uzak duramazsınız. Yani, verilmesi biraz zor bir karar, değil mi?

Ancak, bildiğiniz gibi, her zaman olduğu gibi, profesyonel bir ekibimiz aracılığıyla size ürünler hakkında uzman görüş ve incelemelerimizi sunarak karar vermenize yardımcı olmak için buradayız. Bu nedenle, size hizmetlerimizi sunmak için tekrar buradayız. O halde fazla vakit kaybetmeden direk konumuza geçelim!

Bu Yazıda Okuyacaklarınız

Miele Compact C2 Electro+ Canister Vacuum

Cannister elektrikli süpürgelerin özelliği, temizlik sırasında toz ve kir için geniş bir toplama ve depolama kapasitesine sahip olmalarıdır. İnsanlar, süpürgeyi boşaltmak için çöp kutusuna birkaç kez gitmek yerine tüm evlerini tek bir oturuşta temizleyebilirler. Bu miras Miele Compact C2 ile sürdürülmektedir. Zeminlerinize zarar vermeden evinizi temizler. Sert yüzeyler için ideal olan SBB Parquet-3 Pure Emişli Döşeme Başlığı dahildir.

Fayans veya parke zeminleri temizlerken, bu başlığın yumuşak fırçaları kiri yüzeyi çizmeden giderir. Yer başlıklarını temizleme aletinden söz etmişken, Miele’nin halı temizlemede de harika bir iş çıkardığını belirtmeliyim. İsimdeki Electro+’yı hatırlıyor musunuz? Her tür halıyı temizleyen beş ayarlı bir halı temizleyicidir. Bu durumda yükseklik bir sorun değildir. Burada hareket halinde bir çırpıcı çubuğunuz var. İnsanlar halının derinliklerine gömülmüş inatçı kirleri çıkarmaya çalışırken, bu cihaz kullanışlı oluyor.

Dyson V8

Sessiz elektrikli süpürgeler söz konusu olduğunda, Dyson V8 karşımıza çıkmaktadır. Kablosuz olduğu için hiç kimse erişim için rekabet etmek zorunda kalmayacak. Kablo yoktur, bu nedenle dolaşma veya kırık parça yoktur.

Temizlik özgürlüğü derken bunu kastediyoruz! Süpürge ayrıca ekstra araçlarla da kullanılabilir. Dik model, zeminlerde kullanım için idealdir. Bu senaryoda Dyson, yüksek hızlı emiş gücü elde etmek için bir V8 motor kullanır. Bu, halı kaplı zeminler için idealdir. Bu cihaz, liflerin uzunluğundan bağımsız olarak, her zaman halıların içine derinlemesine kazınmış pisliğe ulaşacak ve emecektir. El aparatı, ekstra özen ve dikkat gerektiren her bölge için idealdir. Aşırı derecede tüy döken evcil hayvanlarınız varsa özellikle yararlıdır. Koltuk takımınızın üst kısımlarını, perdelerinizi ve mobilyalarınızın etrafını kolayca temizleyebilirsiniz.

En Sessiz Elektrik Supurgesi
En Sessiz Elektrik Supurgesi

Shark Rotator Professional Lift-Away

Bu elektrikli süpürge, ikisi bir arada sessiz bir elektrikli süpürgedir. Bu elektrikli süpürgeyle, çok yönlülüğe ve hızlı, taşınabilir bir makineye sahip olacaksınız. Süpürgenin ofisinizde veya evinizde hareket etmesini kolaylaştıran döner direksiyona sahiptir. Ayrıca, süpürdüğünüz şeyi her zaman görebilmeniz için LED farlı bir güç başlığına sahiptir.

HEPA filtreleme sistemi, alerjenlerin ve tozun yüzde 99,9’unu yakalar. 0,3 ila 0,5 mikronluk kirleticilerin havaya yeniden girmesini önlemek için iki köpük filtre ile birlikte gelir. Bu elektrikli süpürgenin çalışması çok sessizdir, bu nedenle kullandığınızda sizi rahatsız etmez. Halılı birkaç odanız yoksa ve ikisi bir arada elektrikli süpürge fikrini seviyorsanız, elektrikli süpürge harika bir seçimdir. Ancak, bu vakumdaki güç, ağır halı için ihtiyacınız olan şey değildir.

YORUMLAR

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir