Asker Hizmet Anısı İçin Plaket Örnekleri

Plaket almak günümüzde başarıyı ödüllendirmek ve o kişinin başarısını tebrik edilmesi için verilen eşyadır.

Bu Yazıda Okuyacaklarınız

Askeri Plaket Nedir, Ne Amaçla Verilir? 

Bir başarıyı veya durumu ödüllendirmek amacı ile verilen türlü biçimlerde olan levhadır. Askeri plaket metal üzerine çeşitli malzemeler aracılığıyla baskı yapılıp ahşap üzerine ya da kadife kutu üzerine direk yapıştırılıp imal edilmektedir. Plaket istenilen yazı ve renklere baskı yapılır ve üretimi hazır olur. Plaket günümüzde yaygındır ve anlamlı bir ödül tarzıdır.

askeri plaket
askeri plaket

Hizmet Anısı Plaketi Nedir? 

Hizmet anısı plaketini tayin döneminde olan astlarınıza veya üstlerinize özel anı olarak hediye edebilir, askerlik görevi yeni başlayan erkeklere alınabilecek hediyeler arasında değerlendirebilirsiniz.

Askeri Plaket Örnekleri

Kristal Plaket

Kristal plaket veya bir diğer adıyla Cam plaket görevlerde Teşekkür plaketi olarak verebilecek popüler ürünler arasındır. Camın şekillendirilmesiyle ortaya çıkan kristal plaketler ışıltılı ve renkli görünümleriyle kristale benzer ve bu görünümüyle oldukça göz alıcı hediyeler olarak insanların ilgisini çekmektedirler.

Ahşap Plaka

Ahşap plaka yapımında kullanılan en popüler ahşap türü MDF’dir. MDF harfleri, daha yaygın olarak sunta olarak bilinen “orta yoğunluklu sunta” anlamına gelir. Odun yongalarının tutkalla sıkıştırılmasıyla yapılır. Ahşabın ortası, dış katmanlardan daha büyük talaşlar içerir. Bu, yoğun ve kompakt bir yüzey oluşturur. Güçlü, dayanıklı ve ekonomik olarak verimlidir. Plakanın şekli ahşaptan kesildikten sonra ince bir yüzey uygulanır.

Askeri Hizmet Anısı Plaketi

Askerlere görev hayatındaki terfisi, başarısı ya da yeni görev yeri hediyesi olarak armağan edilen en klasik ve unutulmaz yolu hizmet anısı plaketidir. Askeri hizmet anısı plaketi sizlerle ve ekip arkadaşları ile göstermiş olduğu başarıdan ötürü tebrik içinde verilebilecek bir hediyedir.

Asker Görev Plaketi

Askerler görevlerini başarılı şekilde tamamladıklarında yetkililer tarafından verilmektedir. Asker plaketi her tarzda yapılabilmektedir. Asker görev plaketi ister resimli ister yazılı bir şekilde yapılabilmektedir.

Metal Plaket

Bronz, pirinç, alüminyum, bakır ve paslanmaz çeliğin doğal güzelliği nedeniyle metal plakalar popüler bir seçimdir. Metal plaket, iyi işleri ve büyük insanları anmak ve onurlandırmak için mükemmeldir. Metal oymalı plakalar, en karmaşık sanat eserlerini ve yazıları bile yeniden üretmek için kimyasal olarak kazınabilir.

Kadife Kutulu Plaket

Kadife kutulu plaket, metal ve ahşap fasetlerle tercih edilen plaketlerin kadife kaplama kutular ile birlikte sunulduğu harika bir üründür. Siyah, kırmızı, lacivert, mavi, pembe gibi farklı renklerde kadife ile kaplanan kadife kutulu plaket; 12*16, 15*20 ve 18*24 cm boyutlarında üretilir.

Plaketler verilecek kişinin sahip olduğu unvan ve konuma göre değişebilmektedir. Yüksek makamlarda bulunan kişilere kristal ya da sade plaket seçimi uygun olabileceği gibi bir organizasyon sonucunda katılımcılara verilen plaketin standart olarak seçilen bir plaket olması uygun olmaktadır. Plaket seçimlerinde dikkat edilmesi gereken bir diğer husus alınacak ürünün kaliteli ürün olmasıdır. Plaketler manevi değeri olan ödüller olduğundan dolayı uzun yıllar saklanabilmektedir. Bu durumu göz önünde bulundurularak güvenilir noktalardan garantili ürünler satın almak önemlidir. Sizlerde bu tarz plaketler yaptırmak isterseniz https://www.istanbulplaket.com/tr/askeri-plaket-uretim-istanbul–k sitesine girip sipariş verebilirsiniz. Sitede komando plaket, karacı plaketi, jandarma plaketi, askeri şilt gibi ürünler yer almaktadır.

Üretim sürecini tamamlamış plaketler, her türlü ihtiyaca cevap verecek şekilde satışa sunulmaktadır. Plaketler hazır olarak kristal plaket imalatı şekilde olabileceği gibi taleplere göre kurumun logo ya da özel tasarımlarını içerecek bir şekilde de tasarlanabilmektedir. Özel plaket tasarımları isteyen kurumlar istenen miktarda ve özellik plaket imalatı taleplerinde bulunabilir.

YORUMLAR

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir